Українці у Празі встановили намет навпроти російського Сбербанка

В неділю у Празі біля філії банку «Sberbank» на одній з центральних вулиць міста Na Příkopě активістами була організована акція «MikroMaidan ІІ». У заході взяли участь декілька десятків чехів, українців і росіян, які живуть у Чехії, інформує «Укргазета».

Біля офісу банку «Sberbank» був встановлений намет, на якому організатори акції розмістили плакати та гасла. Впродовж усієї події відбувався збір підписів під петицією до прем’єр-міністра Чехії Богуслава Соботки із вимогою посилення санкцій проти РФ.

sberbank-praha_facebook.com

«Водночас учасники акції та звичайні перехожі активно обговорювали роль російських банків у фінансуванні тероризму в Україні. Здебільшого перехожі підтримували мітингувальників, хоча було й декілька антогоністичних дискусій, в основному з російськими туристами», – пише видання.

Перша акція «MikroMaidan І» відбулася 20 липня біля амбасади РФ у Празі і була присвячена скорботі за людьми, які загинули в збитому пасажирському літаку «Боїнг-777».

Крім цього, 14 липня біля посольства Франції відбулася протестна акція проти продажу двох десантних кораблів «Містраль».


Новини партнерів