Молоді бандуристи в США записали музичне відео для України

Screen Shot 2014-08-25 at 12.34.08 AMУ діаспорі молоді бандуристи записали музичне відео до Дня Незалежності України.

Капела Бандуристів “Кобзарська Січ”, у яку входять учасники щорічного табору бандуристів у США, виконала патріотичну пісню “За Україну”, повідомляє VIDIA.

Пісню заспівали просто посеред лісу під керівництвом мистецьких керівникиів Юрія Петлюри та заслуженого артиста України Олега Созанського. Відео зняв молодий українець, народжений в Америці, Юліян Гайда.

Маестро Петлюра вважає, що ця пісня об’єднує Україну у цей важкий час через те, що автори твору були з обох берегів України. “Ярослав Ярославенко, копозитор, працював у польському Львові, – каже Петлюра, – а Микола Вороний, автор слів, був з Катеринославщини, частини Російської Імперії, де сьогодні Дніпропетровськ.”

Додамо, програма табору “Кобзарська Січ” цього року відзначила 35-ту річницю. Цей двотиждневий табір, заснований Героєм України Григорієм Китастим, продовжує щороку навчати молодь співу та грі на бандурі. В програмі також беруть участь гості з Австралії, Аргентини, Німеччини, Канади, України.

“Кобзарську Січ” організує Українська Капела Бандуристів ім. Тараса Шевченка, яка сьогодні базується в США, але була заснована у Києві в 1918 році.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…