Молоді бандуристи в США записали музичне відео для України

Screen Shot 2014-08-25 at 12.34.08 AMУ діаспорі молоді бандуристи записали музичне відео до Дня Незалежності України.

Капела Бандуристів “Кобзарська Січ”, у яку входять учасники щорічного табору бандуристів у США, виконала патріотичну пісню “За Україну”, повідомляє VIDIA.

Пісню заспівали просто посеред лісу під керівництвом мистецьких керівникиів Юрія Петлюри та заслуженого артиста України Олега Созанського. Відео зняв молодий українець, народжений в Америці, Юліян Гайда.

Маестро Петлюра вважає, що ця пісня об’єднує Україну у цей важкий час через те, що автори твору були з обох берегів України. “Ярослав Ярославенко, копозитор, працював у польському Львові, – каже Петлюра, – а Микола Вороний, автор слів, був з Катеринославщини, частини Російської Імперії, де сьогодні Дніпропетровськ.”

Додамо, програма табору “Кобзарська Січ” цього року відзначила 35-ту річницю. Цей двотиждневий табір, заснований Героєм України Григорієм Китастим, продовжує щороку навчати молодь співу та грі на бандурі. В програмі також беруть участь гості з Австралії, Аргентини, Німеччини, Канади, України.

“Кобзарську Січ” організує Українська Капела Бандуристів ім. Тараса Шевченка, яка сьогодні базується в США, але була заснована у Києві в 1918 році.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…