Конкурс Місіс Америка 2015 відбудеться в окупованому Криму?

Міс Українська Діаспора, українсько-американська організація, що базується в Чикаго, глибоко стурбована заявою оргкомітету Місіс Америка щодо перенесення конкурсу у 2015 році до окупованого Росією Криму. Крім того, Севастополь та Крим назвали Росією зі сцени під час конкурсу Місіс Америка 2014.

Відповідне протестне звернення було опубліковане на сторінці конкурсу Міс Українська Діаспора у Facebook, повідомляє VIDIA.

mrs

Про плани американського конкурсу краси було заявлено у понеділок. «Чверть століття тому переможниці конкурсу Місіс Америка були запрошені тодішнім радянським урядом спільно із такою ж кількістю російських заміжніх жінок в Москву задля спільного конкурсу, який допоміг побудувати міст між нашими країнами. Це була чудова ідея тоді. І ви знаєте, що! Це відмінна ідея нині», – було оголошено зі сцени на церемонії «Місіс Америка-2014» в Тусоні, штат Арізона.

На що представниця Росії висловив свою радість від того, що наступний спільний конкурс відбудеться на його «батьківщині», на «всесвітньо відомому Чорноморському курорті Севастополя».

Організатори конкурсу Міс Українська Діаспора нагадують, що за даними Державного департаменту, анексія Росією Криму у березні 2014 не визнається урядом США та міжнародним співтовариством і є приводом для введення санкцій. Крім того,  США та НАТО вважають, що саме Росія несе відповідальність за насильство на сході України, і саме російські війська вторглися в суверенну країну в центрі Європи.

«Міс Українська Діаспора вважає, що ідея будівництва мостів між людьми повинна ґрунтуватися на зміцненні системи правосуддя, миру, демократії і свободи в світі. Ми сподіваємося, що народ Росії в кінцевому підсумку поверне свою країну від тиранії свого керівництва, що порушує всі міжнародні закони і кидає виклик безпеці світового співтовариства», – йдеться у зверненні.

«Називаючи Крим Росією, Місіс Америка таким чином підтримує незаконну анексію території суверенної держави – наголошують в організації. – Міс Українська Діаспора закликає організаторів Місіс Америка переглянути своє рішення і змінити плани із проведення конкурсу в Криму».

Нагадаємо, Міс Українська Діаспора — головний конкурс краси в українській діаспорі, у концертній програмі якого виступають найкращі українські зірки, а за корону змагаються красуні, що живуть за межами України. Цього року конкурс відбудеться 27 вересня традиційно у Чикаго.

Читайте також

Український бренд зняв нову колекцію на вулицях Парижа
Україна
0 shares0 views

Український бренд зняв нову колекцію на вулицях Парижа

vidia.ua - Жов 18, 2017

Український бренд Poustovit провів зйомку нової весняно-літньої колекції на вулицях Парижа. Над кампейном працювала фотограф Олександра Серафимович, пише Новое время. На знімках моделі позують в…

«Сторожова застава» встановила новий рекорд касових зборів українського кіно
Важливе, Україна
0 shares0 views

«Сторожова застава» встановила новий рекорд касових зборів українського кіно

vidia.ua - Жов 18, 2017

За перший вікенд прокату «Сторожова застава» зібрав у прокаті понад ₴8 млн і майже 111 тис. глядачів. Українська фентезі вийшла на екрани 12…

У Харкові відкрили пам’ятну дошку одному з лідерів української діаспори США
Україна
0 shares0 views

У Харкові відкрили пам’ятну дошку одному з лідерів української діаспори США

vidia.ua - Жов 18, 2017

У Харкові відкрили меморіальну дошку відомому правозахисникові, одному з членів-засновників Української Гельсінкської групи, генералу Петру Григоренку. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на…