У Празі вирішили протягом двох місяців мітингувати на підтримку України

Празький Майдан вимагає від чеської влади висловити активну позицію щодо України, пише VIDIA із посиланням на Укргазету. Акції протесту відбуватимуться до середини листопада.

Організатори “Майдану” – спільнота “Капутін” та інші чеські та українські організації, волонтери  встановили на площі намети та з суботнього ранку до вечора неділі організували non-stop протест проти пасивної позиції чеської влади щодо ситуації в Україні.

Фото Тетяни Міхєєвої

Фото Тетяни Міхєєвої

В петиції до влади, яку за два дні підписало близько 450 осіб, висунуті такі вимоги: надання Україні допомоги військового характеру, лікування поранених українських військових у чеських лікарнях, полегшення візового режиму для українців тощо.

Крім цього, на площі посеред наметів виступили чеські громадські діячі та співаки Вєра Роубалова, Ладіслав Гериан, Федор Ґал, Кристоф фон Менде, Даша Воката та інші.

Організатори акції отримали дозвіл на її проведення до середини листопада і планують активно розширювати кількість учасників.

Наступний “Maidan International, Prague” відбудеться вже цими вихідними на Староміській площі.

Нагадаємо, що спільнота “Капутін” упродовж літа організувала акції протесту біля посольств РФ та Франції та біля офісу російського банку “Сбербанк” у Празі.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…