На узбережжі Середземного моря у Ізраїлі створили “ланцюг Миру”

У Тель-Авіві вздовж набережної Середземного моря, де розташовано велику кількість дипломатичних представництв, створили «ланцюг Миру».

Про це VIDIA повідомили у прес-службі Посольста України в Ізраїлі.

«Worldwide peace march» відбувся також на півночі Ізраїлю, в Хайфі, біля Бахайських садів.

Ізраїльтяни – вихідці з України та з інших країн колишнього Радянського Союзу, місцеві мешканці та всі небайдужі з плакатами, українською та ізраїльською символікою об’єдналися у живий ланцюг.

Таким чином учасники намагалися привернути увагу міжнародної спільноти до подій на сході Україні, закликали світових лідерів зупинити агресивну політику РФ щодо України та зберегти мир не лише на Європейському континенті, але й в усьому світі.

В знак пам’яті про численні жертви в зоні АТО серед українських військових та мирного населення, учасники акції запалили свічки.

Ініціаторами і організаторами акції виступили активісти з групи «Israel supports Ukraine» та громадської організації«Israeli friends of Ukraine». Працівники Посольства України на чолі з Послом Геннадієм Надоленко приєдналися до маршу миру в Тель-Авіві.

Нагадаємо, 21 вересня у багатьох країнах світу заплановано Марш миру.

Усі фото надані Посольством України в Ізраїлі.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…