Українська дизайнерка з Великої Британії підкорює тижні моди у Лондоні та Нью-Йорку

Катерина Кухарева – дизайнерка українського походження. Її колекції показують на тижнях моди у Лондоні, Нью-Йорку та Парижі та успішно продаються у бутіках Саудівської Аравії, Німеччини, Китаю та Швейцарії.

Про це ідеться у матеріалі Ukrainianlondon, повідомляє VIDIA.

Катя приїхала до Великої Британії 15 років тому із Маріуполя. У 12 років розпочала наввчання у одній із британських шкіл.

Не зважаючи на тривалий час, проведений у Великій Британії, Катя зберігає тісні зв’язки зі своїм рідним містом, яке вона час від часу відвідує.

У Катиній колекції – сукні короткої та довгої довжини, светри, купальники та штани. Усі яскравих кольорів та з яскравими візерунками, інколи із вишивкою бісером ручної роботу.

Катерина – перфекціоніст, одну модель викрійки може переробляти десяток разів. У майбутньому Катя думає створити колекцію з українськими мотивами.

DSC_0746-198x300 DSC_0772-198x300

Найкращим покупцем Катиного одягу є Саудівська Аравія. Щороку одяг із колекцій мандрує до бутіків Саудівської Аравії й добре продається попри не надто низькі ціни: одне плаття Катерини може коштувати від 300 до 800 фунтів стерлінгів.

Уже наступного дня після спілкування з журналістом Ukrainianlondon Катерина вирушила на модний показ у Нью-Йорк. Наступною зупинкою після Великого яблука стане Париж, де вона візьме участь у ще одному фешин-шоу.

Усі фото: Ukrainianlondon

 


Новини партнерів