Українські жінки готуються воювати часом активніше за чоловіків

  • gri_prisiaga01Половина українських жінок, які пройшли навчання у спеціальному тренувальному центрі, виявили бажання служити у регулярних українських військах.

Про це сказав голова Всеукраїнської організації сприяння Збройним силам України імені гетьмана Сагайдачного «Сагайдаки» Микола Голєв на зустрічі громадських організацій із заступником міністра оборони Петром Мехедом, повідомляє Укрінформ.

«Україна — така цікава і надзвичайна країна із жіночою назвою дивує й активністю жінок, які згуртувалися під час агресії ворога. Коли координатор наших жінок кинула у Фейсбуці клич, хто бажає з дівчат тренуватися і активно готуватися до захисту України, то записалося більше семи тисяч осіб. Півтори тисячі вже відтренувалися у нашому навчальному центрі. При чому, кожна друга жінка хоче служити у регулярних військах», — сказав Голєв.

За його словами, така «дивна статистика» має стимулювати наших чоловіків. «Бо коли ми опитуємо хлопців, там трохи інше співвідношення. Навіть не хочу називати, щоб за наших чоловіків не було соромно», — пояснив він.

Лідер «Сагайдаків» також повідомив, що пройти військову підготовку зголосилися українки, незважаючи навіть на свій вік.

«Жінки приходили тренуватися різного віку – від 12 і до 67 років. 12 років — це була дівчинка із мамою. Їх батько зараз воює в зоні АТО», — додав він.


Новини партнерів