Діаспора у восьми країнах долучається до спільного флешмобу

СнимокПредставники діаспори з восьми країн світу влаштували флешмоб на підтримку України. Його суть проста — акція має проводитися у впізнаваних місцях світових столиць: якщо Париж, то Ейфелева вежа, коли Лондон, то Букінгемський палац. Кожна з діаспор отримує по одному слову із фрази «З Україною в серці, де б ми не були!» і формує його із учасників, йдеться у сюжеті телеканалу «Інтер».

Лондону дісталась частка «не». Жителі британської столиці підійшли до завдання з креативом. Спеціально для флешмобу принесли жовті та блакитні парасольки. Адже кращого символу для Туманного Альбіону годі й придумати. Тим паче, що дощило в Лондоні від самого ранку.

«Це була найперша потреба, бо на сьогодні прогнозували негоду і дощ, але бачу, що небо зараз усміхається, сонце вийшло і дощу немає», – розповіла волонтер організації «ЛондонЄвромайдан» Оксана Гарасим.

«Знаходячись тут в Лондоні – це найменше, що ми можемо зробити для нашої країни і для людей, які її захищають і підтримують в межах її території», – розповіла учасниця флешмобу Інна Коваленко.

Слово вибудовували майже півгодини. Домагаючись ідеальної картинки. Усім процесом керували фотографи. Вийшло не гірше, ніж у Парижі минулого тижня.

Українцям у Франції випало ще менше роботи, з усього речення «З Україною в серці, де б ми не були», вони формували частку «б». А наймасовіша акція відбулася в день виборів до українського парламенту в Греції. Діаспорці в Афінах – складали слово «ми».

«Ми провели даний флешмоб, щоб показати, єдність українців не тільки в Європі, але і по всьому світу», – розповів учасник флешмобу Рудольф Ягор.

Своє слово мають вибудувати також діаспора Італії, Німеччини, Грузії, Польщі та Нідерландів.

Започаткував цю акцію в Україні батальйон патрульної служби особливого призначення «Тернопіль».


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії