Одесит пробіг 40-кілометровий марафон у США з українським прапором в руках

Українець Микита Курчиков, що проживає у США, віднайшов новий спосіб підтримати Україну. Хлопець пробіг увесь Marine Corps Marathon на 26,2  милі (понад 40 кілометрів), не випускаючи український прапор з рук, пише VIDIA.

Як ідеться на Facebook-сторінці групи “Разом“, Микита народився в Одесі. Але більшу частину життя прожив у США. У минулому він часто брав участь у різноманітних марафонах.

Фото з Facebook Микити Курчикова

Фото з Facebook Микити Курчикова

Після анексії Криму Микита брав дедалі активнішу участь у різних акціях протесту. І вирішив пробігти Marine Corps Marathon з українським прапором в руках, щоб підтримати Україну.

Микита на акції протесту біля Білого Дому. Фото: Brendan Smialowski/AFP/Getty Images

Микита на акції протесту біля Білого Дому. Фото: Brendan Smialowski/AFP/Getty Images

Хлопець тренувався, носячи ваги у руках. А ближче до марафону почав бігати із прапором.

Перед забігом люди казали – якщо буде занадто, зупиняйся. А за три милі до фінішу один бігун навіть запропонував потримати прапор замість Микити. “Але я знав, що не добігти до фінішу просто не можна і відмовився віддавати комусь прапор. Я дуже пишаюся, що мені вдалося пробігти усю дистанцію, зупиняючись лише для того, щоб попити води”, – каже Микита.

Дуже багато людей під час марафону висловлювали підтримку, розповідає Микита, – українці, американці, українські фотографи, українські військові поруч із Посольством України і навіть один росіянин, що вигукнув “Я росіянин, але я з вами”.

“Одна смішна історія. Кілька людей вигукували “Вперед, Швеціє”, оскільки наші кольори схожі. На це я відповідав “Вперед, Україно”.


Новини партнерів