Республіканська більшість у Сенаті може глибше “українізувати” позицію США

На проміжних виборах у США республіканці отримали більшість у Сенаті і тепер контролюватимуть обидві палати Конгресу. Відтак, опозиція формуватиме законодавчий порядок денний і президент-демократ Обама, за припущеннями експертів, матиме внутрішньополітичні проблеми, йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Світові медіа та кілька спеціальних програм для небайдужих до політичного життя громадян від початку закриття виборчих дільниць розсилали повідомлення на кшталт: 4, 3 місця відділяють республіканців від контролю за Сенатом.

Таким чином, навіть віце-президент-демократ Джо Байден, який за законом має право голосу і може бути 101-им учасником сенатського голосування, не врятує однопартійців від потреби підкорятися політичним опонентам.

Для США перемога республіканців на проміжних виборах до означає два непростих роки жорсткого політичного протистояння: президент-демократ проти двічі республіканського Конгресу, всі палати якого контролюють “червоні”.

Для України такий результат виборів означає, якщо вірити передвиборчим заявам політиків, передусім, ще більш проукраїнську позицію Сполучених Штатів вже найближчим часом.

Рішення і щодо надання різного роду допомоги республіканці обіцяють ухвалювати швидше.

Нагадаємо, що 12 листопада сенатський комітет з озброєнь має порушити питання військової підтримки України.

Діаспора США просить представників у Конгресі підтримати надання Україні зброї.

 

  • Шановні диванні війська ось вам сайт http://habaram.net для люстрування чиновників в регіонах! Обєднуйтесь і Дійте! Поширюйте!


Новини партнерів