Головну роль в номінованому на Оскар “Поводирі” зіграв 11-річний хлопчик з діаспори

Головну роль в номінованому на Оскар “Поводирі” зіграв 11-річний Антон Грін, повідомляє VIDIA.

Антон Грін народився 20 грудня 2002 року в містечку Анн Арбор штату Мічіган в сім’ї, де батько – за походженням американець, талановитий музикант, а мати – українка, ідеться на сайті стрічки.

Антон належить до Пласту, станиця Детройт.

Хлопчик з дитинства мав хист до акторських здібностей, декламуючи вірші та займаючись музикою. Отримавши пропозицію знятися в кіно, Антон підійшов до цього питання, як доросла, свідома людина, батьки хлопчика підтримали його.

Сім’я прийняла не просте рішення, складність якого полягала в майже двох з половиною місячній роботі на знімальному майданчику, під час якої Антону довелось багато працювати. Та хлопець, не дивлячись на брак досвіду в цій галузі, не злякався, вражав своєю стійкістю, бойовим духом та цілковитою самовідданістю, навіть досвідчених акторів. Персонаж, якого звали Пітер, ожив на екрані, завдяки справжньому українському духу Антона.

Українська стрічка “Поводир” Олеся Саніна розповідає про Україну у тридцяті роки.

Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїздить до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу Левицьку (Джамала), на яку давно накинув оком впливовий співробітник НКВС.

За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їхня подорож, сповнена небезпечних пригод, відбувається на тлі найдраматичніших сторінок української історії та руйнування людських доль. Фільм про кохання, вірність, підлість і зраду у найкращих традиціях голівудського кіно. Знято за реальними фактами та свідченнями.

Український Оскарівський комітет обрав “Поводиря”таким, що представлятиме Україну в 2014 році у номінації “Найкращий фільм іноземною мовою” премії “Оскар”.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії