У США активісти домагаються прийняття законопроекту підтримки України

1346276033_obama_health_care_speech_to_joint_session_of_congressГрупа активістів Вашингтона проводить агітаційну кампанію для підтримки законопроекту The Ukraine Freedom Support Act of 2014 (S.2828) серед представників у Конгресі.  Й закликає українців у США долучитись до просування цього акту, пише VIDIA.

Автором The Ukraine Freedom Support Act of 2014 (S.2828) є сенатор Роберт Менендес. Законопроект визначає Україну союзником за межами НАТО, зменшує залежність України від російського газу і надає допомогу українському війську та біженцям.

Законопроект зараз вийшов із комітетів та готується пройти Сенат.

Для просування законопроекту активісти створили сайт із детальними рекомендаціями – як телефонувати в Конгрес, а також записатися на зустріч із Конгресменом.

Щоб законопроект пройшов, активісти просять контактувати зі своїми представниками у Палаті представників та закликати їх стати «спонсорами» проекту.

Для цього необхідно покроково: Знайти свого представника на сайті Палати. Зателефонувати та попросити його стати «спонсором» законопроекту або підтримати його. Детальні інструкції розмови можна знайти тут. Для ведення статистики необхідно зареєструвати свій дзвінок.

У США конгресмени і сенатори можуть приєднуватись до законопроектів і отримувати статус «спонсора» законопроекта, навіть якщо вони не розробляли цього документа. Що більше «спонсорів», то більша вірогідність, що законопроект проголосують. Ще один варіант підтрмки, який пропонують українці своїм представникам, – це проголосувати чи публічно підтримати проект.

Більш детальні інструкції розміщені на сайті ініціативи з підтримки S.2828.

Активісти просять якомога більшу кількість людей долучитися – стратегія спілкування з законотворцями посприяє прийняттю цього акту і допомозі Україні.

Зазначимо, наразі є кілька законопроектів, представлених конгресменами і сенаторами США, які пропонують різну допомогу Україні.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії