Цими вихідними українці у світі вшанують жертв Голодомору

Цими вихідними українці у світі готуються вшанувати жертв Голодомору, повідомляє VIDIA.

Зокрема, Світовий конгрес українців (СКУ) у своєму зверненні закликає міжнародне співтовариство не забувати цю трагічну історичну подію і відзначити її 81-шу річницю поминальними службами, громадськими заходами та іншими пам’ятними подіями.

СКУ закликає кожну родину в світі помолитися за жертв Голодомору і запалити свічку пам’яті у вікні свого будинку в Міжнародний день пам’яті жертв Голодомору в суботу, 22 листопада о 19:32 за місцевим часом.

До вшанування жертв долучаються українці Австралії. Спілка українських організацій Австралії  закликає кожну родину в світі в помолитися за жертв Голодомору.

У Парижі під час урочистостей з вшанування річниці Майдану і жертв Голодомору відбудуться похід центром Парижа, поминальна Літургія в Соборі Паризької Богоматері і покладання квітів до Тріумфальної Арки.

У Лісабоні у неділю пройде мирна хода до церкви Святого Антоніо, де відбудеться поминальне Богослужіння.

Концерт-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодоморів в Україні, відбудеться у Варшаві. Пам’ятні заходи відбудуться і в інших містах Польщі.

Поминальну службу в пам’ять жертв Голодомору у Токіо проведе Місія УПЦ (КП). Після служби планують викласти запаленими свічками тризуб – герб України для вшанування героїв Майдану.

Фото: St. Nicholas Cathedral School

Фото: St. Nicholas Cathedral School

Жертв Голодомору уже згадували в Чикаго. Учні Школи Св. Миколая вшанували жертв геноциду хвилиною мовчання та запалили свічки.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії