Школярів вчитимуть про Євромайдан та російсько-українську війну

10176013_914746718538645_114575790214770930_nУчнів одинадцятих класів навчатимуть про Євромайдан та російсько-українську війну. Матеріали увійдуть окремим параграфом у підручники, повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки.

Зараз експерти розробляють матеріали у двох форматах. Перший – це методично-науковий матеріал для вчителів. Другий додаток – у вигляді окремого параграфу до підручників з історії України для випускних класів.

На відміну від розширеного методичного матеріалу,  додаток до підручників буде більш стислим, половину обсягу займатиме змістовна інфографіка та ілюстрації.

За словами заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського, цей параграф покликаний допомогти учням структурувати знання про основні революційні та воєнні події в Україні, які для багатьох учнів і вчителів добре відомі.

«Також параграф має бути побудований на «відкритих», таких, що не мають готової однозначної відповіді, запитаннях та обговореннях учнів, а не на монологічному викладі матеріалу», –  наголосив заступник Міністра.

Цьогоріч завдання, пов’язані з Революцією Гідності та російсько-українською війною, також включені до програми ЗНО з історії України.

Над створенням методичного матеріалу для педагогів та параграфу для учнів працюють дві групи експертів та істориків. Матеріал буде підготовлений вже до початку 2015 року.


Новини партнерів