Українські красуні в США подолали забіг на 5 км, щоб підтримати армію (Відео)

Українські красуні з діаспори Уляна Фенин (Міс Українська Діаспора 2014), Юлія Сітовська (Міс Українське Чикаго 2014) та Соломія Максимів взяли участь у щорічному п’яти-кілометровому забігу, який відбувається в Чикаго вздовж берега озера Мічіган.

Незважаючи на морозну погоду, дівчата, загорнені в українські прапори та символіку, пробігли дистанцію і присвятили свій забіг Україні та українським військовим, повідомляє VIDIA.

Дівчата зізналися, що бігти довгу дистанцію в мороз – це найменше, що можна зробити: “Адже нашим військовим на сході України зараз набагато холодніше, і ми їх підтримуємо всім серцем і всією душею”. “Ми віримо, що Україна переможе,” – впевнені вони.

10801902_874535709234092_225808596108285848_n

Нагадаємо, цього року метою конкурсу Міс Українська Діаспора є соціальна та матеріальна допомога Україні, зокрема, гуманітарна місія для українських госпіталів.

Дівчата-конкурсантки Міс Українська Діаспора влаштовують благодійні аукціони та збирають речі для військових і їх родин.

Як відомо, цьогоріч призом для переможниці конкурсу став сертифікат на купівлю бронежилета на допомогу армії, який Уляна Фенин передала військовому в зону АТО.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії