У Конгресі США ухвалили резолюцію: засуджують Росію, вимагають нових санкцій

5002107Палата представників Конгресу США прийняла резолюцію, в якій жорстко засуджує політику Росії щодо України, а також вимагає від адміністрації президента США продовжити курс санкцій проти Росії.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на джерело у Конгресі США.

Автор резолюції конгресмен-республіканець від штату Іллинойс Адам Кінзінґер. Вона була прийнята більшістю голосів у Конгресі (411 проти 10).

СнимокЗгідно резолюції, засуджується продовження політичної, економічної та військової агресії з боку Російської Федерації стосовно України, Грузії та Молдови і триваюче порушення їх суверенітету, незалежності та територіальної цілісності.

Палата представників закликає Російську Федерацію скасувати незаконне приєднання Кримського півострова, припинити підтримку сепаратистських сил на території України, і вивести з її території усі свої війська.

Президента США просять надати українському урядові необхідне озброєння для захисту, а також необхідні для відстоювання свого суверенітету послуги і розвідувальні дані. Його також просять про введення додаткових санкції проти Російської Федерації та її керівництва.

Палата представників також закликає НАТО припинити будь-яку військову співпрацю з Росією. В резолюції йдеться ще про консультації щодо військової готовності США і НАТО, також питання стратегії протистояння російській пропаганді.

Крім того, вчора на розгляд Палати представників було внесено ще одну важливу резолюцію H.5782 авторства конгресвумен Мерсі Кептур за підтримки 10 співавторів. Важливість цього документа полягає у тому, що він розглядатиметься паралельно з документом, поданим у Сенаті (S.2828).

Якщо обидві палати Конгресу приймуть відповідні документи у тандемі – вони мають шанс стати заноном.

10478115_776340865769870_6870817759273787956_n

Нагадаємо, законопроект The Ukraine Freedom Support Act of 2014 (S.2828), поданий на розгляд Сенату, визначає Україну союзником за межами НАТО, зменшує залежність України від російського газу і надає допомогу українському війську та біженцям.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…