Діаспора з Лос-Анжелеса подарувала реанімобіль для військових

Фото: sprotyv.info

Фото: sprotyv.info

Українська діаспора з Лос-Анжелеса подарувала реанімобіль для українських військових. Його разом з іще одним та джипом для перевезення поранених, теплими речима та мобільними іконостасами передала бійцям АТО Українська православна церква Київського патріархату.

Машини подарували різним підрозділам, які воюють в зоні АТО, повідомляє «5 канал». «Один автомобіль буде передаватися 11 батальйону “Київська Русь”, другий автомобіль реанімаційний буде передаватися Першому добровольчому шпиталю імені Драгоманова, а джип буде передаватися ДУКу і ОУН – медичній частині, яка стоїть прямо в Пісках», – уточнив священик Богдан Тимошенко.

Нині машини чекають на укомлектацію необхідним медобладнанням. Потому доставлятимуть поранених бійців із передової до шпиталів. Кажуть, із такими машинами, шансів вижити у бійців буде значно більше.

Основна ж проблема у тому, що машини для евакуації поранених та реанімобілі надовго в зоні АТО не затримуються. Боєць ДУК «Правий сектор» Ігор Карабін каже: «Машина – це розхідний матеріал. Я, як водій швидкої конкретно з першої лінії вам можу сказати – машина живе до місяця часу. Позаминулої неділі під мінометним обстрілом за 7 хвилин ми втратили 4 машини».

Нагадаємо, на аптечки для АТО витратили вже мільйон доларів — половина суми від діаспори. Українські красуні в США подолали забіг на 5 км, щоб підтримати армію.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…