Палата представників закликала Обаму негайно підписати проукраїнський закон

Спікер нижньої палати Конгресу США Джон Бейнер закликав президента Барака Обаму підписати законодавчий акт H.R.5859, одностайно підтриманий в Сенаті й Палаті депутатів, щодо широкої підтримки України та введення нових санкцій проти Росії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті спікера, передає Укрінформ.

“Я мав честь запросити Президента Порошенка виступити на спільному зібранні Конгресу в вересні. Як я сказав тоді, він спромігся зробити, практично, неможливе в Вашингтоні: об’єднати республіканців і демократів загальною справою та спільною метою навіть попри складнощі виборчого періоду. Наша єдність була відображена тим, що Палата представників і Сенат одностайно затвердили надання більш відчутної підтримки народу України”, – зазначив Бейнер.

Він високо оцінив зусилля конгресменів Джима Герлаха та Марсі Каптур, які внесли на розгляд Палати законопроект H.R.5859, а також законодавців по обидві сторони, які працювали над ним.

“З цією підтримкою ми підкреслюємо нашу тверду моральну прихильність справі українського народу. В умовах агресії та залякування українці двічі провели успішні вибори. В умовах політики хитрощів вони показали стриманість. І в умовах цинізму з боку тих, хто не відразу повернувся обличчям до загроз, вони кинули виклик очікуванням. Від імені Палати представників я закликаю президента Обаму негайно підписати це двопартійне законодавство”, – заявив спікер Палати представників США.

Він визнав, що багато чого належить зробити. “Палата продовжуватиме працювати для гарантій, що реальна допомога надаватиметься не тільки України, але й іншим партнерам та друзям у регіоні”, – сказав він. Крім того, Бейнер пообіцяв продовжити роботу щодо посиленням енергетичних поставок у Європу, які покладуть край політичним маніпуляціям у цій сфері в Європі.

“Зрештою, месседж Президента Порошенка Конгресу був більше ніж зрозумілим: для тих, хто не повинен боротися заради успіху, або щоб зберегти свободу, ситуація в Україні розглядається як академічна вправа. Для тих же американців, які борються щодня в країні та закордоном, аби зберегти свободу для нас, наших друзів і союзників у Центральній та Східній Європі, а також у країнах Балтії та Південного Кавказу, які протистоять фізичному нападу, економічному примушуванню та втручанню у справи внутрішньої політики, це є реальною боротьбою”, – наголосив Бейнер.

“Бог залишатиметься з усіма українцями в пошуках свободи й миру “, – підсумував у своїй заяві спікер Палати представників США.

Нагадаємо, із аналогічним закликом раніше виступили українці США.


Новини партнерів