Обама підписав Акт на підтримку свободи України і готовий переглядати санкції

Барак Обама підписав закон H.R. 5859 – Акт на підтримку свободи України. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на пресове повідомлення Білого Дому.

Підписання цього закону не сигналізує змін у політиці Адміністрації президента щодо санкцій, які США ретельно продумували у відповідності до актуальних подій та координували із своїми партнерами, ідеться в повідомленні.

“На даний час, Адміністрація не планує запроваджувати санкції в рамках цього закону, але Акт надає Адміністрації додаткові повноваження, які можуть бути задіяні, якщо вимагатиме ситуація”, – зазначив Обама.

Зазначається, що Білий Дім продовжує спостерігати за розвитком подій в Україні та за необхідності переглядатиме санкції, відповідаючи на дії Росії.

Білий Дім знову закликає Росію зупинити окупацію та незаконне приєднання Криму, припинити підтримку сепаратистів та дотримуватись домовленостей, укладених раніше у Мінську.

H.R.5859, одностайно підтриманий в Сенаті й Палаті депутатів і передбачає широку підтримку України та введення нових санкцій проти Росії.


Новини партнерів