Українські солдати задоволені зимовою формою з Канади. Відео

28cbdd0790ea9f1d533e8e425e62d9bd9e565880Військовослужбовці окремого батальйону ЗС України отримали зимову форми, яка нещодавно надійшла в рамках гуманітарної допомоги від уряду Канади, і кажуть, що повністю нею задоволені. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на відеоролик, опублікований на каналі Військового телебачення України.

«Ми отримали куртки, штани, черевики. Вистачає на всіх. Якість… нам привезли її після морозів, але, вологу точно не пропускає. Носити її зручно. Черевики чудові. Поганого про цю форму від солдат я ще не чув», — говорить на відео один із військовослужбовців.

Єдиний недолік, який відзначають армійці, — канадська система розмірів. Вона ускладнює процес підбирання одягу. Однак із цим, впевнені солдати, вони швидко впораються.

Нагадаємо, Канада відправила в Україну зимовий одяг для 30 тисяч українських солдат. Наразі в першу чергу зимові однострої отримують військовослужбовці, які в найближчій час відправляться виконувати бойові завдання у зону проведення антитерористичної операції.


Новини партнерів