Четверо студентів із Парижа збирають гроші на машину швидкої для АТО

P1060836Четверо студентів із паризького університету Paris-Est Creteil спільно із Асоціацією AMCFU збирають гроші на купівлю автомобіля швидкої допомоги, яку передадуть у зону бойових дій на сході України. Про це повідомляє VIDIA.

На спеціальному сайті студенти створили сторінку для збору коштів. Вони планують зібрати не менш ніж €7 000 і витратити їх на придбання уживаної машини швидкої допомоги. Закінчити проект активісти планують у березні наступного року.

Після придбання машина буде передана у Київ, а звідти перенаправлена в одну з лікарень прифронтової зони, де на той час буде найбільша у ній необхідність.

«Більше 4 132 чоловік були вбиті і більше 9 747 людей отримали поранення внаслідок збройного конфлікту, що нині точиться на сході України. Ситуація в лікарнях, близьких до лінії фронту, має вирішальне значення. Лікарням в цьому регіоні катастрофічно не вистачає лікарів і медичного обладнання — ніколи раніше їм не доводилося мати справу з такою кількістю травм», — інформують ініціатори збору коштів.

Вони також зауважують, що більшість лікарень знаходяться не менш ніж за 50/60 км від зони конфлікту, і тому часто їм не вистачає машин швидкої допомоги для транспортування поранених. «Не маючи можливості терміново бути доставленими до найближчої лікарні, поранені часто помирають від кровотечі», — йдеться у зверненні.

Активісти зазначають, що машина швидкої допомоги на французькому ринку коштує близько € 9 000. Адміністративні та транспортні витрати складуть ще не менше € 1 000. Вони планують зібрати хоча б 70% цієї суми.

Нагадаємо, раніше українці Польщі передали військовим автомобіль швидкої допомоги. Зі США українській армії також передали машину швидкої.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…