Четверо студентів із Парижа збирають гроші на машину швидкої для АТО

P1060836Четверо студентів із паризького університету Paris-Est Creteil спільно із Асоціацією AMCFU збирають гроші на купівлю автомобіля швидкої допомоги, яку передадуть у зону бойових дій на сході України. Про це повідомляє VIDIA.

На спеціальному сайті студенти створили сторінку для збору коштів. Вони планують зібрати не менш ніж €7 000 і витратити їх на придбання уживаної машини швидкої допомоги. Закінчити проект активісти планують у березні наступного року.

Після придбання машина буде передана у Київ, а звідти перенаправлена в одну з лікарень прифронтової зони, де на той час буде найбільша у ній необхідність.

«Більше 4 132 чоловік були вбиті і більше 9 747 людей отримали поранення внаслідок збройного конфлікту, що нині точиться на сході України. Ситуація в лікарнях, близьких до лінії фронту, має вирішальне значення. Лікарням в цьому регіоні катастрофічно не вистачає лікарів і медичного обладнання — ніколи раніше їм не доводилося мати справу з такою кількістю травм», — інформують ініціатори збору коштів.

Вони також зауважують, що більшість лікарень знаходяться не менш ніж за 50/60 км від зони конфлікту, і тому часто їм не вистачає машин швидкої допомоги для транспортування поранених. «Не маючи можливості терміново бути доставленими до найближчої лікарні, поранені часто помирають від кровотечі», — йдеться у зверненні.

Активісти зазначають, що машина швидкої допомоги на французькому ринку коштує близько € 9 000. Адміністративні та транспортні витрати складуть ще не менше € 1 000. Вони планують зібрати хоча б 70% цієї суми.

Нагадаємо, раніше українці Польщі передали військовим автомобіль швидкої допомоги. Зі США українській армії також передали машину швидкої.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…