У Криму вимкнули світло, відмінено усі поїзди та автобуси з материка

383960599«Укрзалізниця» припинила пасажирські та вантажні перевезення у Крим. З 27 грудня будуть обмежені маршрути курсування поїздів кримського напрямку до станцій Новоолексіївка та Херсон. Про це сказано у прес-релізі відомства.Згідно з повідомленням, це робиться «для безпеки пасажирів».

Також з 26 грудня введено конвенції про заборону перевезення залізничним транспортом будь-яких вантажів між материковою частиною України та Кримом.

Крім того, Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті призупинила з 26 грудня пасажирські автомобільні перевезення. Про це повідомляється на сайті «Укртрансінспекції» в п’ятницю.

Зазначено, що автобусне сполучення скасовано «у зв’язку із загостренням ситуації в Автономній Республіці Крим і вторгненням на територію України озброєних формувань, екстремістськи налаштованих осіб і військовою агресією з боку Російської Федерації та з метою уникнення загроз життю та здоров’ю пасажирів».

Сьогодні ж Україна вдруге за тиждень повністю відключила енергопостачання анексованого Криму. Знеструмленими опинилися всі населені пункти півострова, включаючи Армянськ, куди заходить окрема тупикова високовольтна ЛЕП.

На додачу міжнародна платіжна система Visa в п’ятницю прийняла рішення відключити російські банки, що діють на території півострова Крим, від своїх сервісів.

За матеріалами: Українська правда, Економічна правда, Крыминформ


Новини партнерів