Представництво СКУ в Україні очолив диякон з Торонто

DSC02643Світовий конгрес українців (СКУ) призначив директора свого представництва в Україні. Ним став Сергій Касянчук з Торонто, Канада. Це призначення стало завершенням широкого відкритого конкурсу, який  включав розгляд більше 70 кандидатів з 12 країн світу, передає VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

Сергій Касянчук, який народився і виріс у Львові, закінчив Львівський державний університет за спеціальністю економічна кібернетика та здобув ступінь магістра з політичних наук в Українському Вільному Університеті в Мюнхені, Німеччина. У Канаді він працював у сфері фінансів як аналітик  у Canadian Imperial Bank of Commerce та Кредитовій Спілці Будучність.

«Для мене є великою приємністю привітати Сергія Касянчука, який був відібраний як Директор Представництва СКУ в Україні з числа кваліфікованих і досвідчених кандидатів, — заявив Президент СКУ Евген Чолій. — Його досвід та відданість, безсумнівно, допоможуть СКУ зміцнити зв’язки між українською діаспорою і Україною».

Як волонтер, Сергій Касянчук має великий досвід праці в українських організаціях на світовому та місцевому рівнях, включно з Радою директорів СКУ, Радою директорів та Екзекутивним комітетом Конгресу українців Канади (КУК), Лігою українців Канади, Суспільною службою українців Канади, Канадсько-українською імміграційною службою та відділом КУК у Торонто.

Від 2004 року Сергій Касянчук займався організацією місій спостерігачів для моніторингу виборчих процесів в Україні та був активним захисником прав українських громадян та нових іммігрантів поза межами України. У 2009 році Сергій Касянчук представляв українську громаду Канади на парламентських слуханнях в Україні «Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці». Рівнож він був учасником багатьох міжнародних конференцій та конгресів української діаспори.

У 2012 році Сергій Касянчук був рукоположений у чин диякона Української Греко-Католицької Церкви.

«У цей складний час дуже важливо українській діаспорі мати своє Представництво в Україні, щоб ефективно об’єднати свої зусилля для допомоги Україні у зміцненні її незалежності та розвитку в демократичному і європейському напрямках», – зазначив Сергій Касянчук.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…