Українці з Італії допомагатимуть армії спільно з львівською радіостанцією

dsc_4002Радіо «Львівська хвиля» разом із представниками української громадської організації з Італії «Українська Громада в Марке» розпочинають спільний волонтерський проект з доброчинної допомоги бійцям АТО на сході України. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу радіо.

«Львівська хвиля» проводить активну волонтерську роботу практично від початку військового конфлікту в Україні — завдяки слухачам радіостанції ще в листопаді було зібрано більш ніж два мільйони гривень, за які закупили амуніцію, теплий одяг та інші вкрай потрібні речі для військових, що нині на передовій.

«З нами вже давно співпрацюють українські діаспори США та Франції, а зараз на нашу ініціативу відгукнулись представники Української Громади в Марке C U M (Comunità Ucraina Marche) з італійських міст Анкона, Пезаро  та Мачерата», —  зазначають у прес-службі «Львівської хвилі».

Наразі радіостанція готує перелік потреб, а вже італійська сторона буде намагатись якомога оперативніше реагувати на потреби українських військових.

«Хоча вже зараз знаємо, що хлопці і далі потребують зимові спальники для екстремальних температур, вологі серветки та препарати, які допомагають очищувати питну воду». — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, українець із Канади закупив для армії термошкарпеток на тисячу доларів.


Новини партнерів