Першим нью-йоркським новонародженим у 2015 році став українець

Фото: myfoxny.com

Фото: myfoxny.com

У новорічну ніч під бій курантів з’явився на світ Максим Оленюк, перший у 2015 році новонароджений мешканець Нью-Йорку. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на веб-сайт myfoxny.com.

Хлопчик, вагою 3 кілограми 855 грам, народився у лікарні Коні-Айленд, що у Брукліні. Мати дитини Олена Оленюк повинна була народжувати на Різдво, однак пологи почалися ще до опівночі.

«Ми старалися [прийняти перші пологи у новому році] багато років поспіль, часто були близькими до перемоги, проте цього разу ми насправді досягли мети», – розповіла Ріна Ганелес, асистент лікаря у Коні-Айленд.

Нагадаємо також, що малюнок десятирічної української дівчинки потрапив на різдвяні листівки у США, а одинадцятирічний український хлопчик створив мультфільм на підтримку солдат, які воюють на сході України.


Новини партнерів Коментарі

  1. Dean Ex 03/01/2015 о 13:34

    кисельТВ, экстренный выпуск: “А-а, неспособные защитить свои земли укропы по дневникам Бандеры начали массово перерождаться в загнивающей Америке.

    Согласно данным из надежного источника, маленькие укропы уже захватили родильные дома Нью-Йорка и Вашингтона, начав вытеснят чернокожих и азиатов из списков новорожденных”. ^_^

    Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас