Виставка малюнків діток із зони АТО вразила китайців

У Пекіні показали малюнки дітей із зони бойових дій на Донбасі. Частину робіт розпродали, а виручені кошти передадуть постраждалим від війни діткам, пише VIDIA із посиланням на “Укрінформ“.

У Посольстві України в КНР показали виставку “Мир і війна очима дітей”. На ній продемонстрували сотню малюнків дітей із шкіл та інтернатів, які опинилися у зоні антитерористичної операції. Більшість із них розпродали.

Разом із пожертвуваннями у перший день виставки вдалося зібрати 15,5 тисяч юанів (близько 2,5 тисяч доларів), 150 доларів і 100 євро. Один зі спонсорів перевів на банківський рахунок 10 тисяч доларів.

Як розповів ініціатор заходу, керівник київського видавництва «Софія-А» Максим Мельник, працівники видавництва у жовтні 2014 року здійснили поїздку по школах та інтернатах Слов’янська, Краматорська, Святогірська і  Рубіжного, де діти намалювали близько 700 малюнків.

«Виставка – міжнародна акція, яка знаходить відгук у будь-якій країні світу, де цінують мир, добро, справедливість», – зазначає Мельник.

Така сама виставка уже пройшла в Кіото на початку січня. Там зібрали 12 тисяч доларів. У лютому виставку планують провести в Лос-Анджелесі, в березні – в Лондоні.

На початку квітня відбудеться заключна виставка в Національному музеї в Києві.

Усі зібрані кошти будуть використані для допомоги дітям, які постраждали в результаті сьогоднішньої війни.

Маленькі українці Італії надіслали листи солдатам у зону АТО.

Фото: Укрінформ

Новини партнерів