Акції підтримки України у боротьбі проти тероризму пройшли у 15 країнах

На вихідних мітинги солідарності з Україною відбулися щонайменше у 15 країнах світу, повідомляє VIDIA.

Разом із Маршем миру у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Рівному, Кривому Розі акції підтримки України відбулися у столицях та інших великих містах США, Німеччини, Франції, Великобританії, Ірландії, Італії, Нідерландів, Австрії, Греції, Японії, Аргентини, Португалії, Чехії, Польщі та Росії.

У Парижі активісти виконували гімн та скандували французькою «Донбас – це Україна!».

Париж. Фото: Astrid Zurn

Париж. Фото: Astrid Zurn

У Відні під час акції солідарності небайдужі зібрали 712 євро та 500 гривень, які витратять на придбання радіообладнання для українських бійців у зоні АТО.

Відень. Фото: Sergii Kauk

Відень. Фото: Sergii Kauk

Біля Білого Дому в США активісти провели мітинг, аби «привернути увагу всього світу до тероризму та агресії з боку Росії на сході України та вимагати ухвалити жорсткіші санкції до Російської Федерації», як зазначено організаторами акції – Razom.

Фото: Vadym Guliuk

Фото: Vadym Guliuk

У Лондоні біля посольства РФ зібралося близько 200 активістів. Вони скандували «Росія, руки геть від України!» та «Путін – фашист!».

В Афінах також пройшла акція солідарності з Україною, під час якої було записано відеозвернення дітей. На записі бачимо, як вихованці української недільної школи «Трембіта» та афінської української факультативної школою при культурно-освітньому центрі «Берегиня» різними мовами промовляють «Я – Волноваха».

Також нагадаємо, що американський сенатор-демократ Дік Дурбін зробив запис у жалобній книзі за жертвами обстрілу рейсового автобуса під Волновахою.


Новини партнерів Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас