МакКейн знову і знову закликає надати Україні летальне озброєння

Криза в Україні почалась ось уже як рік тому і увесь цей час Президент Обама відмовляється надати Україні летальне озброєння, яке б допомогло захистити її суверенну територію. Про це ідеться у зверненні сенатора США Джона МакКейна на його офіційному сайті, пише VIDIA.

Він нагадує, що надати Україні більше допомогти для захисту її кордонів закликала і Хілларі Клінтон. Зокрема, забезпечивши Україну новим обладнанням і навчаннями.

МакКейн зазначає, що за час збройного протистояння на Донбасі загинули майже п’ять тисяч людей. А санкції і ціни на нафту вдарили по російській економіці, але не змогли зупинити агресію Путіна.

“Час Президенту продемонструвати дух рішучості, надавши Україні допомогу летальною зброєю, якої вона потребує для свого захисту. Недотримання цієї вимоги буде чіткою ознакою слабкості не лише для Путіна, але і для потенційних агресорів по всьому світу”.

Сенатор Джон МакКейн – послідовний прихильник військової підтримки України. Забезпечити Україну зброєю він закликає із самого початку конфлікту на Сході.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії