Інтернет-радіо для української громади в Португалії

Любити Батьківщину — це виконувати IV Божу Заповідь: «Шануй батька і матір».

Такою ми бачимо і нашу Україну, що єднає своїх синів і дочок любов’ю до ближнього, поваги до своєї історії, та бажання жити в мирі і добробуті за рахунок власної праці та взаємодопомоги.

Україна більше не буде поневоленими краєм: ні російськими завойовниками, ні кримінальними диктаторами. Але для створення нових  суспільні відносини, для запровадження необхідного реформування  держави, потрібний високий рівень громадської свідомості, який досягається також і за рахунок інформованості широкого суспільства.

Новий проект Спілки українців у Португалії — «Радіо Спілка» створюється в першу чергу для залучення українців, що проживають закордоном до державотворення України. Через сильну громаду, що матиме свій об’єднаний голос у європейській країні, ми ефективніше зможемо допомагати Україні, яка зараз потребуватиме значних зовнішніх інвестицій і лобістів своїх інтересів у різних ділянках життя: від економіки до культури.

Розпочинаємо ми свій проект без значних ресурсів і виключно на волонтерській праці. Та власне, завдяки новітнім технологіям, інформаційні проекти стають дешевими і доступними для широкого кола зацікавлених. А форма подкастінгу дає можливість швидко і оперативно доносити інформацію через аудіо записи, які зараз має можливість робити кожен власник смартфонів чи телефонів, що мають функцію диктофону.

Учасником нового проекту може стати кожен, хто захоче поділитися цікавою інформацією. Потрібно буде лише записати свою розповідь, чи інтерв’ю на записуючий цифровий пристрій та передати через інтернет ресурси на адресу Спілки українців у Португалії. Вашу інформацію, як також і тематичні інтерв’ю з українськими та португальськими політиками, урядовцями, діячами культури і таке інше, ми будемо розміщувати у формі аудіо-новин на нашому сайті. Фактично, ми пропонуємо громадський майданчик для обміну думок і інформації для українців, що проживають у Португалії та для зв’язку з Україною і іншими громадами у широкій світовій українській діаспорі. Кожному бажаючому  ми пропонуємо спробувати себе у ролі журналіста, не затрачаючи для цього багато часу і ресурсів.

Маємо надію, що новий проект «Радіо Спілка» ще краще об’єднає наші громади і головне, допоможе нашому спільному бажанню бачити Україну сильною процвітаючою незалежною державою.

Слава Україні!

Читайте також

Український бренд зняв нову колекцію на вулицях Парижа
Україна
0 shares0 views

Український бренд зняв нову колекцію на вулицях Парижа

vidia.ua - Жов 18, 2017

Український бренд Poustovit провів зйомку нової весняно-літньої колекції на вулицях Парижа. Над кампейном працювала фотограф Олександра Серафимович, пише Новое время. На знімках моделі позують в…

«Сторожова застава» встановила новий рекорд касових зборів українського кіно
Важливе, Україна
0 shares0 views

«Сторожова застава» встановила новий рекорд касових зборів українського кіно

vidia.ua - Жов 18, 2017

За перший вікенд прокату «Сторожова застава» зібрав у прокаті понад ₴8 млн і майже 111 тис. глядачів. Українська фентезі вийшла на екрани 12…

У Харкові відкрили пам’ятну дошку одному з лідерів української діаспори США
Україна
0 shares0 views

У Харкові відкрили пам’ятну дошку одному з лідерів української діаспори США

vidia.ua - Жов 18, 2017

У Харкові відкрили меморіальну дошку відомому правозахисникові, одному з членів-засновників Української Гельсінкської групи, генералу Петру Григоренку. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на…