«Гинуть ваші і наші солдати на Донбасі» – відеозвернення українських студентів

1Студенти вищих навчальних закладів України звернулися до російських студентів з закликом протистояти інформаційній війні Росії та перевіряти «фейки» російських ЗМІ. Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Еспресо ТВ.

На відео студенти Національного авіаційного університету, Київського політехнічного інституту, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського національного економічного університету заявляють про те, що Україну та Росію розділяє лише інформаційний шум.

«Перевіряйте те, що чуєте, сумнівайтеся в тому, що бачите. Між нами кілометри непорозуміння – казки про фашистів, Правий сектор та бандерівців», – зазначають студенти.

Водночас результати соціологічних досліджень свідчать про те, що більшість росіян довіряють тому, як федеральні канали висвітлюють події в Україні, і заперечують пропагандистський характер новин.

Нагадаємо, напередодні новорічних свят українські та російські артисти записували  відеопривітання, а також спілкувалися про мир і дружні відносини.


Новини партнерів