«Захист патріотів» та СБУ співпрацюватимуть у сфері тактичної медицини

Фото прес-служби Міністерства оборони

Фото прес-служби Міністерства оборони

У Києві днями завершилась перша Міжнародна конференція щодо розвитку, стандартизації та впровадження тактичної медицини в Україні. Її організатором виступила гуманітарна ініціатива Світового конгресу українців (СКУ) «Захист патріотів», що проводить інструктажі з тактичної медицини за стандартами США та країн НАТО.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

У конференції взяли участь понад 450 учасників з різних країн світу, серед яких фахівці армії США та військові лікарі з Канади та Європи. Паралельно із дискусійними панелями учасники конференції мали змогу ознайомитись із практичними засобами з тактичної медицини — виставкою іноземних та вітчизняних товарів.

Голова СБУ Валентин Наливайченко та директор з гуманітарних ініціатив СКУ, доктор Уляна Супрун підписали Меморандум про партнерство між Гуманітарною ініціативою Світового конгресу українців «Захист патріотів» та Службою безпеки України у сфері тактичної медицини.

Вісім українських фотожурналістів та фотодокументалістів (Олексій Фурман, Макс Левін, Роман Пилипій, Анастасія Власова, Максим Дондюк, Іван Богдан, Петро Задорожний та Олександр Ратушняк) надали свої фотографії, відзняті під час роботи в зоні військових дій на сході України. Фотовиставка, організована у ході конференції, була присвячена умовам польової медицини та медичного забезпечення українських бійців.

Відкриття події відвідав міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, голова Служби безпеки України (СБУ) Валентин Наливайченко, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець та представники Міністерства оборони, Управління державної охорони, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби та інших силових структур України.

Інструктори «Захисту патріотів» в останній день конференції провели короткий курс бійця‑рятувальника для всіх бажаючих. Курс був розбитий на чотири тематичні секції та охоплював максимально потрібні практичні навички для того, щоб у випадку поранення врятувати себе і товариша.

«Захист патріотів» сподівається, що наступна конференція з тактичної медицини буде організована на державному рівні, за підтримкою силових структур та в умовах миру в Україні.

Нагадаємо, від травня  було проведено тренінги більше ніж для 11,500 українських військовиків тапередано більше 9,000 аптечок, укомплектованих за стандартами НАТО.


Новини партнерів