Нетребко та Гергієву не дали зірвати овації в опері Нью-Йорка

Протестувальник не дав зібрати овації російським артистам Анні Нетребко і Валерію Гергієву, зірвавши їх акцією протесту  просто на сцені, пише VIDIA.

Під час виступу у Метрополітен-опері у Нью-Йорку проукраїнський активіст вийшов на сцену із плакатом, на якому розкритикував виконавців за підтримку Путіна і закликав звільнити Савченко.

Він з’явився у момент овацій та вручення квітів. Артисти спантеличено сприйняли його вихід на сцену, а зал осудливо загудів.

Як передає «Радіо Свобода», влаштував акцію Роман Торговицький, відомий своїми політичними перформенсами. Він випускник Гарвардського університету і доктор наук.

Раніше його заарештували за вихід на сцену під час концерту «Віртуозів Москви» у Кембриджі.

Зазначимо, проти диригента Валерія Гергієва регулярно влаштовують акції протесту у США. Він один із культурних діячів, який підписав так званий лист “на підтримку позиції президента Росії Володимира Путіна по Україні і Криму”.

Анна Нетребко  стала об’єктом критики, коли пожертвувала $18,500 оперному театру в окупованому Донецьку і сфотографувалась із сепаратистом Олегом Царьовим із прапором бойовиків.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…