Канада надала українським бійцям військову форму

1За участі Міністра оборони України Полторака та Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні Ващука відбулася урочиста церемонія передачі українським військовим гуманітарної допомоги від Канади, повідомляє Урядовий портал.

Українські військовослужбовці отримають близько 70 тисяч пар черевиків з високими берцями та понад 30 тисяч комплектів уніформи.

«Ми відчули підтримку уряду Канади та всього канадського народу. Військовий одяг та взуття з Канади до нас надходили в декілька етапів. Частину партій ми вже передали нашим воїнам на сході країни, ще частину автомобільним транспортом буде відправлено найближчим часом також в зону АТО, а решта розподілятиметься на потреби військових, які призвані під час четвертої хвилі мобілізації», – розповів Міністр оборони України.

Також генерал-полковник наголосив, що досвід такого формату взаємодії з канадською стороною є досить позитивним. На даний момент, уряд України проводить ряд важливих зустрічей з представниками інших країн, в ході яких обговорюються та відпрацьовуються питання щодо подальшого співробітництва в напрямку покращення рівня забезпечення ЗС України.

Нагадаємо, нещодавно міністр економіки Ед Фаст заявив, що Канада готова виділити українському бізнесу 54 мільйони доларів.


Новини партнерів