У Чикаго під час вечорниць збирали на авто для армії

BeFunky_Снимок.jpgДнями у Чикаго відбулися вечорниці у стилі ретро «Львівська кнайпа». Актори допомагають придбати два автомобілі для українських військових.

Про це у коментарі VIDIA розповіла куратор Українського національного музею в Чикаго і ведуча «Української хвилі» Марія Климчак.

За її словами, вистава була побудована на піснях Богдана Веселовського. Це вже 16 вечорниці, які організовує відділ Ліги українок Канади з Торонто.

«Зазвичай у Канаді на ці вечорниці 650 місць розкуповують за два тижні до початку. Наталка Попович написала сценарій, вона ж є автором книжок і сама зіграла одну з ролей у цій виставі, — зазначила Марія Климчак. — Сказати, що це аматори, то краще нічого не казати. Вони професійні артисти: у багатьох за плечима консерваторія, університети. Цілком природно, що живучи в еміграції, ці люди збираються вечорами, аби разом творити».

“$10,000 передано акторами на Майдан, тепер купують 2 автомобілі для захисників України”, – розповіла Марія Климчак про благодійність театрального гурту.

Вечорниці у Чикаго були організовані уже вдруге. Цього разу у співпраці з відділом жіночої організації ОЖ ОЧСУ ім Катерини Зарицької (Оборони чотирьох свобід України). Попередні вечорниці були три роки тому.

Нагадаємо, не так давно українські зірки у Чикаго збирали гроші на благодійність.


Новини партнерів