Президент Польщі урочисто відкрив виставку, присвячену Майдану

Президент Броніслав Коморовський та посол України у Польщі Андрій Дещиця урочисто відкрили фотовиставку «Майдан», яка розташована перед головним входом до президентського палацу в центрі Варшави.

На стендах кілька десятків знімків, які зробили польські фоторепортери рік тому під час Революції Гідності в Україні, повідомляє Радіо Свобода.

1

2

Коморовський зазначив, завдяки фоторепортерам поляки мали можливість співпереживати події на Майдані разом із українцями.

«Розповідь про драму, смерть незвичайних людей, а також все, що ми всім польським серцем підтримуємо», – зауважив польський президент, характеризуючи фотознімки, представлені на виставці.

«Рік тому на Майдані український народ відчув на собі підтримку Польщі. Через рік ми ще більше відчуваємо цю підтримку, бо вона ще більше нам потрібна», – повідомив український посол.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Польщі Ева Копач заявила про плани уряду виділити Україні 100 мільйонів євро.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…