Україні збільшили обсяги гуманітарної допомоги

imageПрезидент Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петер Маурер під час візитів до Москви та Києва домовився із президентом Росії і президентом України про доставку гуманітарної допомоги цивільному населенню Донбасу. Про це повідомляє DW.

За словами пана Маурера, за останні два місяці МКЧХ доставив для постраждалих від війни у Донбасі понад 3,5 тис. тон допомоги. Окрім того, Маурер переконаний, що «відносне припинення вогню» в зоні конфлікту лише сприятиме подальшому збільшенню обсягів допомоги.

Нагадаємо, організація в основному роздає продукти, питну воду, ліки і предмети гігієни, яких наразі найбільше потребують цивільні особи по обидва боки фронту. Найбільш вразливими категоріями отримувачів гуманітарної допомоги президент МКЧХ назвав хворих, особливо тих, які опинилися в лікарнях, а також літніх і самотніх людей, для яких зона бойових дій стала пасткою.

Окремо президент МКЧХ наголосив на тому, що остаточного припинення вогню так і не досягнуто. Як наслідок, на небезпеку наражаються як і місцеві цивільні особи, так і працівники місії. Він також закликав місцеву владу забезпечити якнайшвидше надання гуманітарної допомоги нужденним. «Наразі Україна є десятою країною в світі за обсягами гуманітарної допомоги», – підкреслив глава організації.

Пан Маурер також розкритикував діяльність представництва МКЧХ у Москві, яке висунуло низку позовів до українських та світових видань за поширення заяви глави російського Червоного Хреста Ігоря Трунова про ймовірні поставки зброї для бойовиків в російських колонах з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, раніше Медіа-портал VIDIA повідомляв про те, що конвої гуманітарної допомоги з Росії, що приїздили на територію Донбасу, могли завезти що завгодно, у тому числі зброю та боєприпаси.

Читайте також

Український бренд зняв нову колекцію на вулицях Парижа
Україна
0 shares0 views

Український бренд зняв нову колекцію на вулицях Парижа

vidia.ua - Жов 18, 2017

Український бренд Poustovit провів зйомку нової весняно-літньої колекції на вулицях Парижа. Над кампейном працювала фотограф Олександра Серафимович, пише Новое время. На знімках моделі позують в…

«Сторожова застава» встановила новий рекорд касових зборів українського кіно
Важливе, Україна
0 shares0 views

«Сторожова застава» встановила новий рекорд касових зборів українського кіно

vidia.ua - Жов 18, 2017

За перший вікенд прокату «Сторожова застава» зібрав у прокаті понад ₴8 млн і майже 111 тис. глядачів. Українська фентезі вийшла на екрани 12…

У Харкові відкрили пам’ятну дошку одному з лідерів української діаспори США
Україна
0 shares0 views

У Харкові відкрили пам’ятну дошку одному з лідерів української діаспори США

vidia.ua - Жов 18, 2017

У Харкові відкрили меморіальну дошку відомому правозахисникові, одному з членів-засновників Української Гельсінкської групи, генералу Петру Григоренку. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на…