Американське місто на місяць підняло український прапор

В американському місті Воррен, штат Мічиган, на місяць підняли український прапор. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на місцеві ЗМІ.

Влада міста оголосила, що український прапор буде піднятий перед будівлею міської ради протягом 30 днів із солідарності з європейською країною, яка зіткнулася з агресією російських військ.

Фото: Ray Skowronek

На церемонії підняття прапора були присутні міський голова Джеймс Фоутс та кількадесят представників української діаспори. Український прапор підняли разом з американським, після цього помолились та виконали гімн.

“Я зробив це, щоб підтримати незалежну Україну”, – сказав Фоутс, висловивши Надію, що інші громади зроблять те саме.

Фоутс також закликав Президента Барака Обаму та Конгрес вжити заходів для стримання російських військ.

Участь у церемонії взяли члени Українського конгресового комітету Америки та Українського культурного центру. На південному сході штату Мічиган проживають близко тридцяти тисяч американців українського походження.

Василь Перець, президент місцевого осередку Українського конгресового комітету, вважає, що цей крок допоможе підвищити обізнаність американців про події в Україні.

“Можливо, люди у Воррені бачитимуть український прапор і казатимуть “Я чув про це”. І якщо люди знатимуть про ці події, вони підтримають нас”, – сказав Перець.

Зазначимо, до Дня Незалежності український прапор традиційно піднімають у Чикаго.


Новини партнерів