Журналісти з Донбасу та Криму отримали премії за розвиток свободи слова

1369037767Українські журналісти з Донбасу та Криму отримали премію “Вільна преса Східної Європи” Герда Буцеріуса за розвиток свободи слова.

Цьогоріч нагороду отримали троє журналістів, два інтернет-портали і одна щоденна газета. Серед них – головний редактор сайту “ОстроВ” Сергій Гармаш та кримська журналістка Валентина Самар, яка зараз проживає у Києві.

Окрім того, відзначили агенцію журналістських розслідувань “Slidstvo.info”, головного редактора російського порталу “Медуза” Галину Тимченко, а також газету “Псковская губерния”.

Валентина Самар

Валентина Самар

Сергій Гармаш

Сергій Гармаш

Журналісти, блогери та ЗМІ в Україні та Росії працюють сьогодні у дуже непростих умовах, вважає Тео Зоммер, який очолює жюрі премії.

“Офіційне висвітлення української кризи характеризується усвідомленою дезінформацією”, – цитує Зоммера “Німецька хвиля” із посиланням на прес-службу фонду німецького тижневика “Die Zeit”.

Премія “Вільна преса Східної Європи” названа на честь видавця і політика, засновника газети  Die Zeit Герда Буцеріуса. Її присуджують з 2000 року за захист свободи слова у країнах Східної Європи.

Церемонія нагородження відбудеться 24 червня у Нобелівському інституті в Осло.

Лауреатами минулих років були колишні журналісти, а нині нардепи Сергій Лещенко та Мустафа Найєм, а також видання “Українська правда”.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії