Діаспора з Португалії просить додаткові авіарейси

ECO_DSC_2403_x1600Українці з Португалії звернулись до Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського із проханням започаткувати авіарейс Львів-Лісабон, з огляду на те, що більшість представників діаспори є вихідцями із західних регіонів держави.

Прохання міністрові передав голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха під час зустрічі у Лісабоні, пише VIDIA із посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури.

Крім того, Павло Садоха довів до міністра прохання розглянути можливість налагодження цілорічних регулярних авіарейсів до Лісабону із розрахунку один на тиждень із збільшенням їх кількості у весняно-літній період до двох-трьох на тиждень.

«Під час зустрічі, яка відбулася в приміщенні Посольства України в Португальській республіці, керівник однієї з найбільших місцевих українських асоціацій Павло Садоха обговорив з міністром широке коло проблемних питань, пов’язаних з життям українців на португальській землі. Він звернув увагу міністра на проблему поінформованості української спільноти в Португалії через відсутність україномовних медіа-джерел. І підкреслив необхідність забезпечення презентаційною та іміджевою продукцією про Україну задля її подальшого розповсюдження країною. Обидва ці питання є вкрай актуальними через інформаційну війну, розгорнуту Росією проти України», — зазначають у прес-службі.

Андрій Пивоварський запевнив Павла Садоху, що українці в Португалії можуть повністю розраховувати на підтримку новоствореного уряду України. Він також додав, що особисто розгляне з причетними відомствами окреслені на зустрічі проблемні питання.

Фото: Посольства України в Португалії

Фото: Посольства України в Португалії

Нагадаємо, не так давно українці у Португалії створили громадське інтернет-радіо.


Новини партнерів