Діаспора збирає гроші на доставку медобладнання в Україну

Українська громада США планує відправити у лікарні Дніпропетровська та Запоріжжя медичне обладнання вартістю близько 850 тисяч доларів. Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку волонтерської організації Razom for Ukrainе.

Доставка першого контейнера проекту у Дніпропетровськ, 06.02.2015. Фото: Support Hospitals in Ukraine

Доставка першого контейнера у Дніпропетровськ, 06.02.2015.
Фото: Support Hospitals in Ukraine

«Проект Support Hospitals in Ukraine почав другий етап. Зараз ми готуємося відправити два контейнери з медичним обладнання у 4 лікарні ‎Дніпропетровська та Запоріжжя», – повідомляють організатори.

Для того, аби доставити гуманітарну допомогу в Україну, волонтерам потрібно зібрати 40 тисяч доларів. Ці кошти покриють операційні витрати організації, яка надає медичний вантаж, і транспортування контейнерів в Україну.

Організатори закликають небайдужих долучитися до збору грошей: «Ми просимо всіх, кому дорога Україна та життя наших герої, підтримати проект. Будь-яка сума має велике значення та наближає до нашої мети».

Наразі зібрано трохи менше 24,5 тисяч доларів з необхідної суми. Підтримати проект можна через сайт Project C.U.R.E.

Нагадаємо, на початку лютого волонтери Support Hospitals in Ukraine відправили зі США у Дніпропетровськ перший контейнер з медобладнанням, вагою 26 тонн та вартістю майже півмільйона.


Новини партнерів