Армія США запрошує: українцям можуть надати громадянство за 10 тижнів

header.mavniУкраїнці у США, що готові вступити до лав армії, мають шанс отримати американське громадянство всього за 10 тижнів. Таку можливість надає програма MAVNI (Military Accessions Vital to the National Interest), що передбачає «військовий набір, необхідний для національної безпеки».

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на інформацію, опубліковану на сайті U.S.Army.

MAVNI — це програма з підбору персоналу, що дає право негромадянам США приєднатися до армії в обмін на прискорене отримання громадянства. «У більшості випадків учасники програми стануть громадянами США вже на момент закінчення десятитижневого курсу з базової бойової підготовки», — йдеться у повідомленні.

На даний момент армія шукає ліцензованих медичних працівників та осіб, які володіють більш ніж однією мовою, зокрема українською.

Нагадаємо, Пентагон додав до списку пріоритетних мов українську.

 • Eugene

  Я дзвонив до них кілька тижнів тому. Вони так, беруть громадян України, але

  – призовний вік – до 34 років
  – треба відслужити 4 роки
  – після служби надається громадянство

  Де ви взяли про 10 тижнів? Може громадянство й оформлюють за 10 тижнів, але ніякої інформації про це на сайті нема. А так пропустити 4 роки й написати про 10 тижнів – це дешевий трюк жовтої преси.

  • VIDIA

   “In most cases participants in the program will become naturalized U.S. citizens by the time they graduate from ten weeks of Basic Combat Training” — там на сайті


Новини партнерів