З допомогою діаспори у Києві готують психологів із числа бійців АТО

СнимокУ Києві стартував другий етап психотерапевтичного тренінгу із підготовки бійців-інструкторів по роботі із шоком та посттравматичним стресовим розладом (ПТСР). Унікальність тренінгу «Побратими», що триватиме із 5 по 9 квітня, полягає у тому, що його учасниками є безпосередньо самі бійці.

За результатами навчання, в ході якого фахівці покажуть, як розпізнавати і лікувати власні травми, учасники програми отримають достатній обсяг знань, аби допомагати справлятися з психологічними труднощами своїм же бойовим товаришам.

Про це VIDIA повідомили в організації Wounded Warrior Ukraine, яка і проводить навчання військових.

Навчаючий тренер — Дітте Марчер, директор Bodynamic International, громадський діяч, правозахисник, тілесно-орієнтований психотерапевт із багаторічним стажем, співавтор методики для роботи з шоковою травмою та ПТСР, рекомендованої ООН для застосування у гарячих точках. Впродовж 20 років співпрацювала як психолог та спеціаліст із розв’язання конфліктів з миротворчими силами ООН, організацією «Лікарі без кордонів» на Близькому Сході, у країнах колишньої Югославії та Африки.

«Ветерани — уже спеціалісти. Людина із серцем, яка здатна не боятися страхів іншої людини, здатна до емпатії, здатна створити спільноту і має на це час — здатна лікувати. Багато ветеранів не бажають говорити із дипломованими психологами. Натомість вони готові говорити із тими, хто так само був на війні, хто може підтримати їх, повернутися з ними у спогадах у те місце. То ж ми просто повинні дати їм правильний інструментарій для допомоги одне одному», — говорить Дітте Марчер.

Цей 16-денний тренінг проводиться із лютого по липень 2015 року, серією семінарів по 2-5 днів та проміжними зустрічами у малих групах. Результатом має стати випуск 25 бійців-інструкторів по роботі із шоком та ПТСР та трьох тренерів-бодинамістів (асистентів Дітте Марчер), які зможуть проводити подібне навчання й надалі під супервізією Дітте у різних регіонах, військових частинах, спільнотах бійців. Планується розширення мережі такого психологічного супроводу.

Зазначимо, що гроші на реалізацію цього проекту жертвували у тому числі представники української діаспори у США. Втім проект і потребує фінансування і у подальшому — деталі на сайті Wounded Warrior Ukraine.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії