Оркестр Торонто відсторонив відому піаністку через її антиукраїнські заяви

pinterestПіаністку українського походження Валентину Лисицю відсторонили від двох концертів, де вона мала грати із симфонічним оркестром Торонто, пише УП. Життя.

Причиною стали її антиукраїнські коментарі щодо конфлікту в Україні у Twitter.

“Провокаційні коментарі Валентини Лисиці затьмарили минулі виступи. Як одна із найважливіших канадських інституцій, ми мусимо лишатися сценою для великих світових музичних робіт, а не сценою для точок зору, які деякі вважають дуже образливими”, – сказав президент оркестру і головний виконавчий директор Джефф Мелансон.

2010-го року Лисиця зареєструвалась у Twitter під псевдонімом NedoUkrainka. У своїх твітах вона часто проявляє сильну підтримку російських сепаратистів, які воюють в Україні.

Український уряд вона називала “нацистським” та стверджувала, що для етнічних росіян влада України впроваджує “фільтраційні табори”.

Після відсторонення Лисиця одразу ж звинуватила симфонічний оркестр у цензурі на своїй сторінці у Facebook.

Свій пост вона назвала сповіддю та звернулася по допомогу, якої вона начебто дуже потребує.

“Найгірше, що може трапитися з будь-якою країною – це братовбивча війна, коли люди бачать ворогів один в одному. Це те, що трапилося з моєю прекрасною Україною. Моє серце кровоточило. Ви всі бачили на екранах ваших телевізорів прекрасну революцію, український народ, який розлютився на своїх корумпованих правителів у пошуках кращого життя. Я так пишалася своїм народом”, – пише Лисиця.

Валентина Лисиця народилася у Києві, переїхала до США на початку 90-их років. Свою кар’єру розпочала через канал на YouTube.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії