Наступного тижня сенатори США знову попросять в Обами зброю для України

IMG_9143Глава Групи підтримки України у Сенаті США (Senate Ukraine Caucus), сенатор Дік Дурбін, зустрівся з представниками української громади в Чикаго, щоб обговорити його участь у конференції Аспенського Інституту щодо конфлікту в Україні.

У конференції, яка відбулася в Берліні, взяла участь велика делегація американських політиків, у тому числі шість сенаторів і дев’ять членів Палати представників.

Сенатор Дурбін вважає, що, на додаток до розширення гуманітарної допомоги від США Україні, Сполучені Штати повинні надати їй і оборонне озброєння, повідомляє кореспондент VIDIA Юліян Гайда.

Він згідний зі своїми колегами-республіканцями сенаторами Джоном МакКейном і сенатором Марком Кірком, що Сполучені Штати повинні надати Україні можливість належним чином захистити себе.

У той час, як рішення про надання Україні озброєння ще не прийнято, значною мірою через опір з боку Білого Дому, Дурбін сказав, що сенатори отримують рекомендації від Чиказької ради з міжнародних відносин щодо того, які збройові системи можуть бути найбільш доцільним для України.

За словами сенатора, шість з семи систем, які розглядаються, мають оборонний характер, у тому числі це розвідувальні безпілотні літальні апарати і ракети відстеження, які можуть автоматично і точно вдаряти по цілях, з яких виходять ракети противника.

“Українці просто не мають такої точності”, – сказав сенатор Дурбін.

Він уточнив, що оборонні системи будуть надавати тільки Міністерству оборони України, а не добровольчим батальйонам.

Наступного тижня сенатор Дурбін буде скликати зустріч із представниками Групи підтримки України в Сенаті, щоб офіційно запросити системи озброєння у Білого Дому.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…