Церква у Торонто не захотіла приймати концерт скандальної піаністки Валентини Лисиці

imageСкандальна піаністка Валентина Лисиця, яку Симфонічний оркестр Торонто виключив зі своєї концертної програми через антиукраїнські висловлювання, не змогла знайти місця для свого безкоштовного концерту в Торонто.

Про це ідеться у повідомленні CTV News, пише VIDIA.

Після відсторонення від концертів Лисиця задумала провести власний альтернативний виступ. У Twitter піаністка анонсувала безкоштовний концерт у церкві Lawrence Park. Та за деякий час у Facebook вона повідомила, що церква скасувала виступ.

Представник церкви Джон Сак повідомив, що напередодні концерту North York Music Festival звернувся із проханням обговорити можливість його проведення. Сак зазначив, що Лисиця анонсувала концерт у соцмережі, не отримавши підтвердження від церкви.

“Ми повинні були провести серйозну внутрішню дискусію, перш ніж приймати таку контраверсійну гостю”, – сказав Сак у листі до The Canadian Press.

Керівництво вирішило не надавати Лисиці доступу до церкви, оскільки не захотіло, щоб церква ототожнювалась із ставленням піаністки, яке вона виражала у своїх висловлюваннях.

Валентина Лисиця зареєстрована у Twitter під псевдонімом NedoUkrainka. У своїх твітах вона часто проявляє сильну підтримку російських сепаратистів, які воюють в Україні. Український уряд вона називала “нацистським” та стверджувала, що для етнічних росіян влада України впроваджує “фільтраційні табори”.

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії