У Запоріжжі екстремали організували благодійні стрибки з мосту на користь бійців АТО

Запорізький клуб екстремалів «Ермітаж» влаштував благодійну акцію на підтримку українських військових, передає Радіо Свобода.

image

Організатори розповіли, що усі зібрані кошти за стрибки з мосту підуть на реабілітацію українських вояків, які повертаються з Донбасу.

«Бійці АТО стрибають безкоштовно – це аксіома. А люди, що бажають підтримати їх, стрибають і роблять внесок рівно стільки, скільки їм дозволяє їхні матеріальний стан і бажання допомогти. Кошти підуть на реабілітацію бійців. Реабілітація буде у різних формах, у тому числі на фінансування безкоштовних стрибків, на що також потрібне певне спорядження», – розповів глава клубу.

image

Також активісти повідомили, що організовуватимуть турпоходи та інші спортивні заходи, які сприятимуть психологічній реабілітації українських бійців.

У 2015 році усі гроші, виручені за стрибки з мосту, клуб направить на реабілітацію українських вояків та міські недержавні ініціативи, – йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці організації.

Архівне фото клубу Ермітаж

Архівне фото клубу Ермітаж

Як інформував VIDIA раніше, у Запоріжжі цивільний корпус «Азову» організував доброчинний майстер-клас, на якому охочі малювали писанки та створювали великодні листівки для благодійного аукціону в Греції.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії