Віталій Кличко зустрінеться із діаспорою у США

kdt2eМер Києва Віталій Кличко з 24 до 28 квітня відвідує Сполучені Штати Америки — серед іншого заплановані зустрічі із представниками української діаспори. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу київського міського голови.

У повідомленні зазначено, що Кличко обговорить із місцевими українцями можливості лобіювання інтересів України та її столиці в Конгресі та Сенаті США.

Крім того, Віталій Кличко зустрінеться з представниками USUBC (Американсько-українська ділова рада), членами групи підтримки України в Сенаті США та головою корпорації приватних іноземних інвестицій (OPIC) Елізабет Літлфілд.

Також передбачена низка двосторонніх зустрічей, під час яких обговорюватиметься поточна ситуація в Україні та можливість підтримки країни з боку США. Зокрема, Віталій Кличко планує зустрітися з помічником Держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторією Нуланд, помічником Держсекретаря США Чарльзом Рівкіним, впливовими сенаторами і конгресменами.

Нагадаємо, днями конгресмени Марсі Каптур, Сандер Левін та Репс Майк Фіцпатрік закликали США розширити підтримку для України, не обмежуючись лише фінансуванням гуманітарної допомоги для постраждалого від війни населення, але й надаючи безпосередньо військову підтримку.


Новини партнерів