Філарет: Діаспора підтримує об’єднання православних церков

164bf84554bfa7d45880ac4ace3cd3b4_600x1000Православні українські церкви у діаспорі підтримують процес об’єднання УПЦ Київського патріархату із Українською автокефальною православною церквою. Про це йдеться у заяві, яку з поширила прес-служба УПЦ КП.

Із пропозицією об’єднання у патріарха Філарета вирішили звернутись до УАПЦ напередодні собору останньої, який має відбутись найближчим часом, пише «Українська правда».

«Київський Патріархат підтримує та вітає позицію місцеблюстителя престолу УАПЦ митрополита Львівського Макарія… щодо нагальності та невідкладності справи церковного об’єднання», — заявили в УПЦ КП.

«Ми знаємо, що невідкладне об’єднання УАПЦ та КП є бажанням переважної більшості вірних і духовенства УАПЦ. Також засвідчуємо, що цей процес має духовну підтримку Вселенського Патріархату та Православних українських церков в діаспорі», — додали в Київському патріархаті.

В УПЦ КП заявили, що усвідомлюють значення самої назви «Українська Автокефальна Православна Церква» та підтримують «бажання зберегти його в церковних статутних документах».

Напередодні Великодня, нагадаємо, стало відомо про бажання двох церков об’єднатися у єдину помісну церкву.


Новини партнерів