Українців закликають писати у Вікіпедію статті про український Крим

downloadfile_guid46922_1106Міністерство культури ініціювало конкурс статей у Вікіпедії, присвячений пам’яткам Криму. Про це у суботу, 25 квітня, повідомив віце-прем’єр-міністр, міністр культури В’ячеслав Кириленко.

«Ми зацікавлені продовжувати співпрацю з Wikimedia Ukraine. Наступним проектом, який ми ініціюємо і будемо підтримувати є конкурс «Пам’ятники українського Криму». Під такою робочою назвою ми будемо закликати створювати статті в українській Вікіпедії про визначні пам’ятки і додавати фотографії пам’яток, що знаходяться в Криму. Сподіваюся, до такого інтелектуального волонтерства приєднаються жителі Криму, які підтримують Україну», — цитує Кириленка Zaxid.net, посилаючись на прес-службу Кабміну.

Як повідомляється, зараз у Вікіпедії створено 3 795 статей про Крим українською мовою — це більш ніж удвічі менше, ніж російською. У Криму 2 059 пам’яток, 670 — у Севастополі. З них 63 кримські визначні пам’ятки внесені до Державного реєстру пам’яток культурної спадщини національного значення і 23 таких пам’ятника в Севастополі.


Новини партнерів