У Нью-Йорку волонтерів з діаспори вчитимуть, як впоратись зі стресом

Фото: з Facebook Roman Torgovitsky

Фото: з Facebook Roman Torgovitsky

У четвер, 30 квітня, у Нью-Йорку відбудеться семінар по роботі зі стресом для активістів, волонтерів та всіх, хто їх підтримує. Тренінг, участь у якому є безкоштовною, проводитиме засновник проекту Wounded Warrior Ukraine Роман Торговицький.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Facebook-сторінку Романа.

«Те, як у активістів від емоцій зриває дах, я знаю не з чуток — відчув на собі років вісім тому. У той час я активно займався близькосхідним конфліктом. У результаті нескінченних суперечок на політичні теми у Facebook і поїздок у зону конфлікту я повністю втратив здатність спати, у мене з’явилися фобії, — пише Торговицький. — Власне, те, що зі мною сталося, називається психотравмою, саме тієї психотравмою, яку багато хто в українській діаспорі відчуває вже більше року, переживаючи за долю України і життя своїх близьких».

Роман пояснює, що завдяки травмі, йому вдалося «відкрити для себе абсолютно новий шлях у житті і створити нову методику роботи з тілом».

«Але і тут є своє але — я зміг використати травму на благо тільки тому, що мені пощастило знайти людей, які познайомили мене із тілесно-орієнтованими методами роботи з травмою. Власне, це і буде основною темою семінару — методи для переведення стресу і сильних негативних емоцій у позитивне русло», — зазначив тренер.

Семінар включатиме роботу із Soma System, спрямовану на глибинне розслаблення для збільшення власної енергоресурсності, обговорення впливу стресу на фізіологію та поведінку. Крім того,  учасників навчать, як ефективно працювати зі стресом, поліпшити сон, емоційну стабільність, професійну та волонтерську ефективність. А також буде розглянута проблема виникнення та методи вирішення конфліктних ситуацій серед активістів.

Нагадаємо, з допомогою діаспори у Києві готують психологів із числа бійців АТО.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…